Przedstawiamy wyniki VI Biegu "prawie" Górskiego!
VI Siedlecki Bieg "prawie" Górski rodził się w bólach...
Po raz kolejny stwierdzamy, że warto!
Dziękujemy za wsparcie:
Miasto Siedlce, Panu Prezydentowi Andrzejowi Sitnikowi
Nadleśnictwo Siedlce
ASAJ
Polimex Mostostal
Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
Przedsiębiorstwo Energetyczne
ZUO Siedlce,
M3 Zdzisław i Leszek Skorupka,
PHUP Merkury
Sedkomp
Media Telekom
leniwce
Global Center
Tomcio Skóra pączki jak co roku pyszne!
Zakład Karny w Siedlcach
Policja Siedlce WRD
Arturowi za poprowadzenie, fotografom za uwiecznienie tego dnia
... i wszystkim, których pominęliśmy Dziękujemy!!!
Za rok też się widzimy ;-)
Miejsce OPEN | Miejsce kat. | Czas | NR | Nazwisko | Imię | Klub | Miejscowość | Kategoria wiekowa | |
1 | 1 | 38,10 | 3 | Młynarz | Kamil | SKB Kraśnik | Łęcznowola | M20 | |
2 | 1 | 41,14 | 89 | Mitrofaniuk | Marek | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | M30 | |
3 | 1 | 41,53 | 125 | Stasiewicz | Mariola | Międzyrzec Podlaski | K20 | ||
4 | 2 | 42,42 | 135 | Świerczyński | Norbert | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | Dębe Wielkie | M20 | |
5 | 3 | 42,50 | 104 | Posiadała | Arkadiusz | UKS Rawa Siedlce | Siedlce | M20 | |
6 | 2 | 43,17 | 84 | Miezianko | Marek | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | Żelków Kolonia | M30 | |
7 | 1 | 43,20 | 1 | Skóra | Tomek | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | Skórzec | M40 | |
8 | 3 | 43,45 | 37 | Czechowicz | Grzesiek | TRIATHLON SIEDLCE CLUB | Siedlce | M30 | |
9 | 4 | 44,10 | 65 | Kosieradzki | Łukasz | MKS POGOŃ SIEDLCE | Siedlce | M20 | |
10 | 2 | 44,42 | 12 | Mikołajczuk | Grzegorz | Yulo Run Team Siedlce | Zbuczyn | M40 | |
11 | 1 | 45,16 | 20 | Wakuła | Tomasz | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | M50+ | |
12 | 5 | 45,21 | 91 | Myszkiewicz | Maciej | Dąbrowski Team | Siedlce | M20 | |
13 | 6 | 45,38 | 13 | Niedziółka | Jakub | Yulo Run Team Siedlce | Grabianów | M20 | |
14 | 3 | 45,41 | 66 | Kosiorek | Adam | BSaC Mokobody | Mokobody | M40 | |
15 | 7 | 45,56 | 105 | Przekaza | Łukasz | Siedlce | M20 | ||
16 | 4 | 46,08 | 60 | Kłosiński | Rafał | RACEFIGHRER GOSiR Dębe Wielkie | Dębe Wielkie | M40 | |
17 | 5 | 46,29 | 140 | Wakuła | Marek | Siedlce | M40 | ||
18 | 4 | 46,59 | 103 | Popławski | Radek | Siedlce | M30 | ||
19 | 5 | 47,13 | 28 | Bartoszuk | Michał | Stare Hołowczyce | M30 | ||
20 | 6 | 47,51 | 112 | Rokita | Paweł | Ks Zielono-Czarni | Mińsk Mazowiecki | M30 | |
21 | 2 | 47,58 | 71 | Krupa | Jarosław | Bsac Mokobody | Mokobody | M50+ | |
22 | 7 | 48,02 | 131 | Szczepaniak | Piotrek | Siedlce | M30 | ||
23 | 3 | 48,07 | 64 | Kordecki | Waldemar | Golice Team | Siedlce | M50+ | |
24 | 8 | 48,08 | 100 | Piekarski | Piotr | Siedlce | M30 | ||
25 | 8 | 48,34 | 149 | Zalewski | Michał | Siedlce | M20 | ||
26 | 1 | 49,02 | 2 | Dąbrowska | Beata | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | K30 | |
27 | 6 | 49,36 | 49 | Hapunowicz | Tomasz | Zbucki Ruch | Zbuczyn | M40 | |
28 | 9 | 49,48 | 137 | Teca | Sebastian | Siedlce | M30 | ||
29 | 9 | 49,56 | 32 | Buńko | Tobiasz | Nowe Opole | M20 | ||
30 | 7 | 49,57 | 53 | Jagodziński | Piotr | Aktywni Węgrów | Węgrów | M40 | |
31 | 8 | 49,57 | 72 | Krupa | Wojciech | Mokobody | M40 | ||
32 | 9 | 49,58 | 134 | Świderski | Marcin | CROSSFIT SIEDLCE | Siedlce | M40 | |
33 | 10 | 49,58 | 138 | Tomasiuk | Tomasz | Triathlon Siedlce Club | Siedlce | M40 | |
34 | 1 | 50,00 | 57 | Karwowska | Edyta | Siedlce | Siedlce | K40 | |
35 | 11 | 50,05 | 44 | Filipiuk | Przemysław | Chotyłów | M40 | ||
36 | 12 | 50,05 | 81 | Michalak | Michał | MKB Dreptak | Mińsk Mazowiecki | M40 | |
37 | 10 | 50,15 | 94 | Nowakowski | Arkadiusz | Triathlon Siedlce Club | Siedlce | M30 | |
38 | 11 | 50,18 | 120 | Słoński | Piotr | Warszawa | M30 | ||
39 | 4 | 50,22 | 48 | Gryciuk | Walenty | Nurzec-Stacja | M50+ | ||
40 | 2 | 50,45 | 47 | Gręziak | Emilia | Siedlce | K20 | ||
41 | 5 | 51,03 | 126 | Stefaniuk | Roman | Siedlce | M50+ | ||
42 | 12 | 51,15 | 92 | Niedziółka | Łukasz | Siedlce | M30 | ||
43 | 2 | 51,33 | 132 | Ślebzak | Agnieszka | Siedlce | K30 | ||
44 | 2 | 51,59 | 142 | Wiercioch | Bożena | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | Cyganka | K40 | |
45 | 10 | 52,03 | 146 | Wysocki | Mateusz | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | Skórzec | M20 | |
46 | 6 | 52,14 | 68 | Krasuski | Mirosław | Leniwce/TSC | Siedlce | M50+ | |
47 | 11 | 52,19 | 130 | Szachnowski | Patryk | Siedlce | M20 | ||
48 | 7 | 52,24 | 18 | Stańczuk | Leszek | Yulo Run Team Siedlce | Chodów | M50+ | |
49 | 13 | 52,29 | 69 | Krasuski | Paweł | Dzikie Borsuki | Helenów | M30 | |
50 | 8 | 52,35 | 16 | Pytel | Waldek | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | M50+ | |
51 | 14 | 52,37 | 19 | Urban | Andrzej | Yulo Run Team Siedlce | Stok Lacki | M30 | |
52 | 13 | 52,58 | 17 | Ryzkowski | Mariusz | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | M40 | |
53 | 14 | 53,15 | 153 | Marciniuk | Leszek | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | M40 | |
54 | 15 | 53,18 | 150 | Zelent | Arkadiusz | Grabianów | M40 | ||
55 | 15 | 53,19 | 97 | Ostas | Sebastian | Siedlce | M30 | ||
56 | 3 | 53,29 | 4 | Hołubiec | Agnieszka | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | K40 | |
57 | 16 | 53,32 | 36 | Czarnocki | Paweł | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | Siedlce | M30 | |
58 | 17 | 53,37 | 34 | Chalimoniuk | Norbert | Siedlce | M30 | ||
59 | 12 | 53,55 | 39 | Czerwonogrodzki | Damian | Trzebieszów | M20 | ||
60 | 3 | 54,14 | 143 | Wiercioch | Izabela | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | Cyganka | K20 | |
61 | 16 | 54,18 | 77 | Marciniuk | Dariusz | Biegam bo... | Siedlce | M40 | |
62 | 18 | 54,25 | 50 | Hejza | Jakub | Siedlce | M30 | ||
63 | 9 | 54,31 | 33 | Chajewski | Krzysztof | Siedlce | M50+ | ||
64 | 17 | 54,34 | 40 | Dybowski | Marcin | Siedlce | M40 | ||
65 | 18 | 54,57 | 26 | Bańbura | Sławek | Time2Go | Biała Podlaska | M40 | |
66 | 19 | 55,08 | 85 | Mikiciuk | Dariusz | Nadleśnictwo Siedlce | Siedlce | M40 | |
67 | 20 | 55,12 | 22 | Wysocki | Radosław | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | M40 | |
68 | 3 | 55,28 | 42 | Filipiuk | Izabela | Chotyłów | K30 | ||
69 | 19 | 55,28 | 43 | Filipiuk | Łukasz | Chotyłów | M30 | ||
70 | 21 | 55,41 | 121 | Soćko | Jacek | 18 Dywizja Zmechanizowana | Grabianów | M40 | |
71 | 20 | 55,55 | 23 | Aleksiuk | Marcin | Siedlce | M30 | ||
72 | 10 | 56,00 | 119 | Skolimowski | Adam | EuRoPol Gaz / Yulo Run Team Siedlce | Żabokliki | M50+ | |
73 | 4 | 56,00 | 30 | Biernacka | Agnieszka | Siedlce | K30 | ||
74 | 21 | 56,10 | 111 | Rejniak | Leszek | Siedlce | M30 | ||
75 | 22 | 56,11 | 55 | Jastrzębski | Karol | Siedlce | M40 | ||
76 | 4 | 56,21 | 9 | Gręziak | Ewa | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | K40 | |
77 | 11 | 57,10 | 6 | Araszkiewicz | Tomasz | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | M50+ | |
78 | 22 | 57,12 | 115 | Saczewski | Arkadiusz | CrossFit Siedlce | Siedlce | M30 | |
79 | 23 | 57,22 | 61 | Koć | Karol | Siedlce | M40 | ||
80 | 23 | 57,25 | 78 | Markowski | Jarosław | Spoceni na Maxa | Siedlce | M30 | |
81 | 24 | 58,13 | 67 | Kowalewski | Mariusz | Siedlce | M40 | ||
82 | 5 | 58,23 | 11 | Krasuska-Błachnio | Ewa | Yulo/TSC | Nowe Iganie | K30 | |
83 | 24 | 58,37 | 99 | Pastor | Kamil | Wirtualna Polska Team | Siedlce | M30 | |
84 | 25 | 58,39 | 96 | Olszewski | Piotr | TEAM 1431 | Siedlce | M30 | |
85 | 25 | 58,52 | 51 | Hołubiec | Paweł | Siedlce | M40 | ||
86 | 6 | 59,35 | 93 | Niedziółka | Magdalena | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | Siedlce | K30 | |
87 | 26 | 60,05 | 46 | Górski | Łukasz | Siedlce | M30 | ||
88 | 7 | 60,09 | 136 | Świtalska | Anna | Triathlon Siedlce Club | Siedlce | K30 | |
89 | 1 | 60,51 | 124 | Stańczuk | Dorota | Slow jogging Siedlce | Siedlce | K50+ | |
90 | 27 | 61,12 | 98 | Padysz | Paweł | Parafia Św. Zygmunta w Łosicach | Siedlce | M30 | |
91 | 26 | 61,20 | 62 | Kołtun | Radek | Podnieśno | M40 | ||
92 | 5 | 61,26 | 108 | Radzikowska | Joanna | Slow jogging Siedlce | Siedlce | K40 | |
93 | 27 | 61,58 | 151 | Seliga | Konrad | Siedlce | M40 | ||
94 | 6 | 62,03 | 76 | Marciniuk | Agata | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | Siedlce | K40 | |
95 | 28 | 62,09 | 83 | Mieścicki | Wojciech | CROSSFIT SIEDLCE | Siedlce | M30 | |
96 | 29 | 62,15 | 41 | Dziuban | Jacek | Siedlce | M30 | ||
97 | 13 | 62,25 | 116 | Sawicki | Michał | Łuków | M20 | ||
98 | 12 | 62,26 | 75 | Litwiński | Robert | Siedlce | M50+ | ||
99 | 30 | 62,30 | 58 | Kędziora | Konrad | Sokołów Podlaski | M30 | ||
100 | 28 | 62,37 | 148 | Zając | Paweł | Siedlce | M40 | ||
101 | 29 | 62,39 | 82 | Michaluk | Damian | SHA-LE-NI | Łosice | M40 | |
102 | 31 | 62,48 | 107 | Pszkit | Piotr | PP | Siedlce | M30 | |
103 | 30 | 62,59 | 113 | Romaniuk | Michał | Warszawa | M40 | ||
104 | 32 | 63,02 | 80 | Mątewka | Przemek | Siedlce | M30 | ||
105 | 33 | 63,46 | 90 | Mitura | Michał | FC Helmuty | Siedlce | M30 | |
106 | 34 | 64,13 | 86 | Mikulak | Łukasz | Siedlce | M30 | ||
107 | 2 | 64,25 | 14 | Ostrowska | Dorota | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | K50+ | |
108 | 3 | 64,31 | 118 | Siwik | Henryka | Siedlce | K50+ | ||
109 | 31 | 64,43 | 15 | Ostrowski | Artur | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | M40 | |
110 | 13 | 65,04 | 29 | Bednarczyk | Marek | BSaC Mokobody | Mokobody | M50+ | |
111 | 7 | 65,09 | 110 | Ratyńska | Olga | Aktywni Węgrów | Węgrów | K40 | |
112 | 8 | 65,10 | 122 | Solnica | Alicja | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | Cisie-Zagrudzie | K30 | |
113 | 32 | 65,13 | 8 | Ciuk | Mariusz | Yulo Run Team Siedlce | Grabianów | M40 | |
114 | 33 | 65,26 | 5 | Gruda | Mariusz | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | M40 | |
115 | 34 | 65,48 | 25 | Banaszewski | Adrian | Kawashi Weterans | Siedlce | M40 | |
116 | 9 | 65,48 | 45 | Gajowniczek | Magdalena | Siedlce | K30 | ||
117 | 35 | 65,48 | 59 | Kisieliński | Szymon | Niwiski | M40 | ||
118 | 14 | 65,57 | 128 | Supeł | Maciej | Siedlce | M20 | ||
119 | 36 | 66,15 | 141 | Wasiluk | Ireneusz | Siedlce/Mińsk | M40 | ||
120 | 37 | 66,25 | 24 | Antosik | Mirek | Siedlce | M40 | ||
121 | 35 | 66,52 | 127 | Stosio | Łukasz | Siedlce | M30 | ||
122 | 14 | 68,09 | 106 | Przesmycki | Adam | Bsac Mokobody | Mokobody | M50+ | |
123 | 4 | 68,22 | 133 | Świderska | Katarzyna | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | Skórzec | K20 | |
124 | 36 | 68,39 | 123 | Sowa | Andrzej | Garwolin | M30 | ||
125 | 10 | 69,31 | 114 | Ryś | Agnieszka | Siedlce | K30 | ||
126 | 11 | 69,32 | 54 | Jastrzębska | Barbara | CROSSFIT SIEDLCE | Siedlce | K30 | |
127 | 37 | 69,50 | 88 | Misiak | Mariusz | Siedlce | M30 | ||
128 | 15 | 70,46 | 144 | Witkowski | Wojciech | PSZS Siedlce | Siedlce | M50+ | |
129 | 4 | 71,57 | 56 | Kalicka | Anna | Siedlce | K50+ | ||
130 | 12 | 71,58 | 79 | Mazurek | Ilona | Golice Team | Golice | K30 | |
131 | 38 | 72,19 | 10 | Kozłowski | Dariusz | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | M40 | |
132 | 15 | 72,44 | 35 | Czapski | Michał | Siedlce | M20 | ||
133 | 5 | 72,53 | 147 | Zacharczuk | Zofia | Siedlce | K50+ | ||
134 | 13 | 74,10 | 109 | Radzikowska | Martyna | Siedlce | K30 | ||
135 | 5 | 74,11 | 95 | Nowińska | Karolina | CROSSFIT SIEDLCE | Strzała | K20 | |
136 | 8 | 75,47 | 38 | Czerwonogrodzka | Urszula | Trzebieszów | K40 | ||
137 | 16 | 76,47 | 129 | Szachnowski | Ireneusz | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | Siedlce | M50+ | |
138 | 9 | 78,57 | 21 | Wojciechowska | Jolanta | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | K40 | |
139 | 6 | 78,59 | 152 | Mitura | Hanna | Siedlce | K50+ | ||
140 | 17 | 79,43 | 102 | Piwowarski | Adam | Bsac Mokobody | Mokobody | M50+ | |
141 | 6 | 81,07 | 31 | Borkowska | Monika | ASAJ | Zbuczyn | K20 | |
142 | 7 | 81,08 | 70 | Krawczyk | Agnieszka | ASAJ | Siedlce | K20 | |
DNS | 7 | Bednarzak | Tadeusz | Yulo Run Team Siedlce | Siedlce | M50+ | |||
DNS | 27 | Bańkowski | Arkadiusz | Siedlce | M40 | ||||
DNS | 52 | Iwiński | Lech | Siedlce | M40 | ||||
DNS | 63 | Końko | Tomasz | ZSP nr 1 w Siedlach | Siedlce | M40 | |||
DNS | 73 | Kulik | Paweł | Leniwce.pl | Siedlce | M40 | |||
DNS | 74 | Lipiński | Maciej | CROSSFIT SIEDLCE | Siedlce | M30 | |||
DNS | 87 | Miłkowska | Aneta | Dzicy Koniowie | Sokołów Podlaski | K40 | |||
DNS | 101 | Piwko | Sylwester | www.see-me.pl | Siedlce | M30 | |||
DNS | 117 | Selwanowicz | Aleksander | CROSSFIT SIEDLCE Nadleśnictwo | Siedlce | M40 | |||
DNS | 139 | Troć | Karol Paweł | Slow Jogging Siedlce | Siedlce | M40 | |||
DNS | 145 | Wolski | Paweł | CROSSFIT SIEDLCE | Szydłówka | M40 |
Wyniki NW
Miejsce OPEN |
Czas | NR | Nazwisko | Imię | Klub | Miejscowość |
1 | 35,00 | 182 | Borkowski | Dariusz | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | SIEDLCE |
2 | 35,42 | 197 | Zabłocki | Karol | NW CZŁAPSKI TEAM | Warszawa |
3 | 35,58 | 184 | Bułakowski | Bohdan | PASJA Nordic Walking | Warszawa |
4 | 36,51 | 198 | Zapałowska | Jolanta | Siedlce | |
5 | 37,33 | 186 | Frąckowiak | Krzysztof | NoWi Siedlce | SIEDLCE |
6 | 37,42 | 192 | Sobiczewska | Ewa | Siedlce | |
7 | 37,49 | 191 | Słowińska | Alicja | SIEDLCE | |
8 | 38,48 | 196 | Wasilewski | Sławomir | PASJA Nordic Walking | Warszawa |
9 | 39,00 | 185 | Czmoch | Marian | Łosice | |
10 | 39,01 | 189 | Musiatowicz | Aleksandra | PASJA Nordic Walking | Warszawa |
11 | 39,55 | 183 | Borkowski | Leszek | NoWi Siedlce - NW Wschód | Grabianów |
12 | 40,03 | 200 | Zbieć | Janusz | DARFIK TEAM | Siedlce |
13 | 41,22 | 190 | Naumiuk | Mariusz | Siedlce | |
14 | 41,35 | 199 | Zbieć | Bożena | DARFIK TEAM | Siedlce |
15 | 42,06 | 187 | Goralewska | Natalia | Neuronki Kacpra | MARKI |
16 | 42,19 | 195 | Soćko | Konrad | SP nr 3 w Siedlcach | Grabianów |
17 | 42,38 | 188 | Kulik | Adam | niezrzeszony | Łukow |
18 | 47,19 | 194 | Soćko | Karolina | LO nr 1 Siedlce | Grabianów |
19 | 51,17 | 193 | Soćko | Emilia | Grabianów |